“Yavaş’ı düştüğü kuyudan çıkarıyorsunuz” diyen Gökçek’e Abdulkadir Selvi’den yanıt…

0

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, Mansur Yavaş’ın iddialarını sorduğu Melih Gökçek’in yanıtına yazısında yer verdi. Selvi kendisi hakkında “Öncelikle Mansur Yavaş’ı düştüğü kuyudan çıkarmak için gösterdiğiniz gayretten dolayı sizi kutluyorum. Aslınıza dönüyorsunuz” sözlerini kullanan Gökçek için, “Gökçek’e yanıt vermeye değmez” ifadesini kullandı.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a TOGO kuleleri ile ilgili sorduğu soruların yanıtlarını köşesine taşıdı.

Ardından eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e Yavaş’ın yanıtlarını yönelten Selvi, “Öncelikle Mansur Yavaş’ı düştüğü kuyudan çıkarmak için gösterdiğiniz gayretten dolayı sizi kutluyorum. Aslınıza dönüyorsunuz.” yanıtını aldı.

Selvi ise Gökçek’in yanıtına “CHP’nin pisliğinden bana ne… Kendi pisliklerinden kurtulmak için konu değiştirip beni işin içine sokmak isteyenlere alet olmam” yanıtını verdi.

Selvi’nin yazısından ilgili kısım şöyle:

“TOGO kulelerine ruhsat verildiği tarihte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın firari FETÖ’cüler Ayhan Atalay ve Ömer Akgül’e ruhsat vermekle suçladığı kişi Melih Gökçek.

Mansur Yavaş’ın FETÖ’cülere verilen ruhsatlarla ilgili yargıya intikal ettireceğini açıkladığı 150 dosyayla ilgili suçladığı kişi Melih Gökçek.

Ben de bu durumda meslek ahlakımın gereği bu soruları Gökçek’e yönelttim. Gökçek ise yandaki yanıtı gönderdi. Ben kendime yakışanı yaptım, Gökçek de kendine yakışanı yapmış. Gerisi cevap vermeye bile değmez”

Yazının tamamını okumak için tıklayın.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: