Türkiye’de Google ve Google ürünlerine erişilemiyor!

0

Melbourne, Australia - May 23, 2016: Close-up view of Google apps on an Android smartphone, including Chrome, Gmail, Maps.

Google’ın Türkiye’deki hizmetlerine erişimlerde saat 10:45’ten bu yana aksamalar yaşanıyor. Google ile birlikte Google’a bağlı Youtube, Gmail, Google Adsens, Google Analytics hesaplarına erişmek isteyen kullanıcılar şu an erişim sağlayamıyor.

oogle’ın Türkiye’deki hizmetlerine erişimlerde saat 10:45’ten bu yana aksamalar yaşanıyor. Google ile birlikte Google’a bağlı Youtube, Gmail, Google Adsens, Google Analytics hesaplarına erişmek isteyen kullanıcılar şu an erişim sağlayamıyor.

Dünya çapında erişim aksaklıklarını tespit eden “downdetector.com” internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Google’a Türkiye ve Japonya’da erişim sorunu yaşanıyor.

Sosyal medya kullanıcılarının aktardığına göre Almanya, İngiltere, Portekiz ve İsviçre’nin aralarında olduğu Avrupa’nın bazı bölgelerinde ise kısmı sorunlar yaşandığı belirtiliyor.

Söz konusu sorunun kaynağı henüz netleşmiş değil. Google’ın kısa süre içinde konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: