O iddianın kaynağı Tuncay Özkan mı?

0

CHP tabanında tüm şüpheler Tuncay Özkan’ın üzerinde, Rahmi Turan’ın kaynağım dediği kişi de Tuncay Özkan diye iddia ediliyor…

CHP tabanında tüm şüpheler Tuncay Özkan’ın üzerinde, Rahmi Turan’ın kaynağım dediği kişi de Tuncay Özkan diye iddia ediliyor… Seçim gecesi ‘Muharrem İnce kafayı çekti o yüzden milletin karşısına çıkamadı’ diye kulis sızdıran da Tuncay Özkandı. Bunu bilmeyen yok.

NELER OLMUŞTU

Muharrem İnce ismini “açıklamak zorunda kalan” Rahmi Turan bu iddiasının kaynağının da “20 yıldır tanıdığı bir gazeteci olduğunu” belirtmiş ve eklemişti:

“Saray çevrelerine yakın, oralardan iyi haber alabilen, onlarla diyaloğu olan bir kişi. Onların içinde değil elbette.”

ODATV’YE KONUŞMUŞTU: BEN DEĞİLİM

Odatv, okların çevrildiği Talat Atilla’ya “Rahmi Turan’ın yazısındaki haber kaynağı siz misiniz” diye sormuştu. Gazeteci Atilla ise Odatv’ye “Haberin kaynağı ben değilim” demişti.

Talat Atilla açıklamalarına şöyle devam etmişti:

“‘Cumhurbaşkanı’nın CHP’li bir isimle görüştüğü doğru ama, ismini söylemem’ diyen Kılıçdaroğlu’na ‘ismi açıklamak, gereğini yapmak senin boynunun borcudur’ demek gerekir, diye düşünüyorum. Bunun yerine Rahmi Turan’ın linç edilmesi çok yönlü tuhaflıklar taşıyor. Kılıçdaroğlu’nun ‘doğru açıklayamam’ ifadesini, hangi bilgi ve olguya dayandırdığının sorguya değer olduğunu düşünüyorum.”

Gazeteci Atilla Twitter’dan da şöyle yazmıştı:

“Değerli dostlar, Rahmi Turan aynı zamanda benim sitemde yazıyor diye Rahmi Turan’ın yazısını benimle irtibatlayanların hepsini mahkemeye vereceğim. Çok çirkin.”

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: