Gelecek Partisinden “dosyalı” muhalefet

0

Ahmet Davutoğlu’nun liderliğindeki Gelecek Partisi muhalefeti “dosya”larla yapacak. Davutoğlu’nun kurmayları “ekonomi” ve “Kanal İstanbul” üzerine iki dosya hazırlıyor.

Gelecek Partisi gündemde öne çıkan konular ve sorunlara ilişkin dosyalar hazırlayacak. Dosyada ülke gündeminde öne çıkan tartışmalara ilişkin partinin görüşü ve çözüm önerileri anlatılacak.

İKİ DOSYA HAZIRLANIYOR, EKONOMİ VE KANAL İSTANBUL

Davutoğlu’nun kurmayları “ekonomi” ve “Kanal İstanbul” üzerine iki dosya için kolları sıvadı. Ekonomi konusunu masaya yatıran komisyon şu anki durum ve geleceğe yönelik yapılması gerekenlere ilişkin bir çalışma yürütüyor.

Gelecek Partisi’nde bir ekip de Kanal İstanbul üzerine rapor hazırlıyor.
“Özgürlükler” ve “demokrasi” konusunda da bir çalışma başlatıldığı belirtildi.

DAVUTOĞLU VATANDAŞI DİNLİYOR

Davutoğlu haftanın 4 günü İstanbul’da, 3 günü Ankara’da bulunuyor. Davutoğlu hem İstanbul’da hem Ankara’da vatandaşla bire bir görüşüyor ve sıkıntılarını dinliyor.

Davutoğlu’nun yakın kurmayı, “Halkın sıkıntı çektiği hangi konu varsa onunla ilgili çalışmalar yapacağız. Bir yerde olumsuzluk varsa onun nedenleri, sonuçları önümüzdeki süreçte ne olması gerekiyor onunla ilgili çalışma yürüteceğiz. Çözüm önerilerini de kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

MEHTAP GÖKDEMİR/TARAFSIZ HABER AJANSI/ANKARA

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: