Gelecek Partili Recep Varol, ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı

Hayırseverliği ile bilinen cemiyet hayatının sevilen ismi, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi Recep Varol, bu yılda ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı.

Yıllardır gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında yaptığı faaliyetler, sosyal sorumluluk projeleri, yardımlar ve bunlara yönelik çalışmalarıyla halkın sevgisini kazanan Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Recep Varol, bu yılda dar gelirli ihtiyaç sahibi ailelerin önceden tespit edildiği çalışmalara katılarak kumanya yardımında bulundu.

İçinde temel kuru gıda maddelerinin bulunduğu kumanya paketlerini geçmişte olduğu gibi bu yılda ulaştırmak üzere dağıtım programına katılan Varol, “İstanbul’un bir çok bölgesinde yalnız yaşayan, yaşlılar ile dar gelirli aileler ve yetimler arasında önceden yaptığımız tespitlerle bir çok ailenin evine farklı kalemlerden oluşan kumanya paketi dağıtımı yapıyoruz” dedi.

Recep Varol, gıda dağıtımının insan onuruna yakışır bir şekilde dağıtıldığını söyleyerek, oluşturduğumuz listelerle gıda dağıtım işlemini aileleri tek tek ziyaret ederek gerçekleştiriyoruz. Gıda dağıtımlarımızı titiz ve rencide etmeden yapıyoruz” dedi.

Mübarek Ramazan ayında salgının da etkilediği yoksulların, yetimlerin ve ihtiyaç sahiplerinin gözetilmesi gerektiğini belirten Recep Varol; Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Pandemi yaşamımızı çok olumsuz etkiledi, insanlarımız bir yanda salgınla boğuşurken diğer yanda işsizlik ve ekonomik sıkıntılarla amansız bir yaşam mücadelesi veriyor. Bu günlerden rahmet ayı Ramazan’ın da bereketiyle el ele vererek, ihtiyaç sahibi insanlarımızla az çok demeden paylaşarak Allah’ın izniyle çıkacağımıza inanıyorum” dedi.

Bir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilir

Bir ayakta ve yol görseli olabilir

Bir 1 kişi, ayakta ve açık hava görseli olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: