Fenerbahçe’de koronavirüs alarmı! Oyuncular hastanelere yönlendirildi

0

ING Basketbol Ligi ekiplerinden Fenerbahçe Beko’dan yapılan açıklamada, “Bazı oyuncularımızda yeni tip koronavirüs (covid-19) belirtilerine rastlandı” denilerek takımın tarama testleri için hastaneye yönlendirildiği bildirildi.

Fenerbahçe’nin resmi sitesinden yapılan açıklamada, “Basketbol A Takımımızda yapılan rutin kontroller sonrasında A Takımımızdan bazı oyuncularımız ile idari kadro çalışanlarımızda yeni tip Corona virüs (Covid-19) belirtilerine rastlanmıştır. Belirtilerin tespit edilmesiyle birlikte sağlık heyetimiz duruma ivedilikle müdahale etmiş, takımımız detaylı tarama testleri için hastaneye yönlendirilmiştir. Hastane taramaları sonrasında detaylı bilgilendirme kamuoyuna duyurulacaktır.” denildi.

Fenerbahçe basketbol takımı, son üç hafta içerisinde Meksa Yatırım Afyon Belediyespor, Beşiktaş Sompo Sigorta ve Tofaş kulüpleri ile karşılaştı. Beşiktaş Sompo Sigorta ise Türk Telekom ve Frutti Extra Bursaspor ile rakip oldu. Meksa Yatırım Afyon Belediyespor; Tofaş ve Darüşşafaka ile oynadı.Türk Telekom ise OGM Orman Gençlik ve Anadolu Efes’le karşılaştı. Son olarak Anadolu Efes ile Gaziantep Basketbol karşı karşıya geldi.

Bu müsabakalar göz önüne alındığında 16 takımlı ligini 9’u risk altına girdi.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: