Cumhurbaşkanı Erdoğan: Artık dilenci değiliz

0

CUMHURBASKANI RECEP TAYYIP ERDOGAN, MILLI SAVUNMA UNIVERSITESI DENIZ VE HAVA HARP OKULU DIPLOMA ALMA VE SANCAK DEVIR TESLIM TORENINE KATILDI. FOTOGRAF: IBRAHIM MASE/ ISTANBUL, (DHA)

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da Milli Savunma Üniversitesi Deniz ve Hava Harp Okulu Diploma Alma ve Sancak Devir Teslim Töreni’nde konuştu. Erdoğan, ‘Orduyu tarihi misyonundan uzaklaştırmak için oyunlar sergilendi.’ dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Savunma Üniversitesi Deniz ve Hava Harp Okulu Diploma Alma ve Sancak Devir Teslim Töreni’ndeki konuşmasında “Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’ün sembolü haline geldiği büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasını Allah’ın izniyle kimse engelleyemeyecek.” ifadelerini kullandı.

“ARTIK DİLENCİ DEĞİLİZ”

Erdoğan, “Orduyu tarihi misyonundan uzaklaştırmak için oyunlar sergilendi. Bu milletin istiklaline ve istikbaline el uzatmak kimsenin haddine değildir. 15 Temmuz’u anlamayanlara nihai mesajı 2023’te vereceğiz. Her milleti tarih sahnesinde öne çıkaran bir özelliği vardır. Bizim milletimizde her dönemde, teşkilatçılığı ve askeri kabiliyetleriyle hep öne çıkmıştır. Artık İHA’larımız, SİHA’larımız, Akıncı’larımız var. Kapılarda dilenci değiliz.” dedi.

Kaynak: Karar

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: