“Cumhur İttifakı’na iki yeni ortak”

0
İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Rize’de partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen programda Cumhur İttifakı’na iki yeni ortağın katıldığını ifade etti.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın Rize’de partisinin düzenlediği üye katılım programında konuştu.

“Sizden olmayanlara terörist derken hiç mi Allah’tan korkmuyorsunuz. Daha düne kadar İP, FETÖ’cü terörist diyorlardı, sizler terbiye ettiniz” sözleriyle Cumhur İttifakı’nı eleştiren Aydın, sözlerine şöyle devam etti:

“Bugün Cumhur İttfakı’na Cem Uzan, Perinçek katıldı. Kızmayın, gülümseyin. Bu dörtlü bir araya gelerek küçük ortakla beraber finali yapacaklar.”

Konuşmasının devamında mevcut hükümet sistemini de eleştiren Koray Aydın “Türkiye bu sistemle yönetilemez. Bir arada olursak güçlü oluruz, yanlış iş yapanlar hizaya gelirler. Ucube sistemle Türkiye nereye kadar gidecek; bu millet uyandı artık. Gün gelir birileri hesap sorar. AK Parti dönemi kapanmıştır. Şimdi üyelerimizle seçime gireceğiz ve birinci parti olarak seçimden çıkacağız” dedi.

Kaynak Yeniçağ

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: