Beyazıt Öztürk’ten Beyaz Show açıklaması

0

Bir süredir, yeniden ekranlara Beyaz Show programıyla geri döneceği söylenen Beyazıt Öztürk, konuya açıklık kazandırdı.

‘Beyaz Show’a son noktayı koyduktan sonra TV8’de O Ses Türkiye yarışma programına jüri olarak katılan Beyazıt Öztürk’ün yeniden eski programına başlamak istediği haberleri gündeme geliyordu.

Son günlerde hem izleyicilerden gelen talepler hem de Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show’a başlamak istediği bilinirken, ünlü komedyen katıldığı bir programda konuya açıklık getirdi. Mehmet’in Gezegeni’ne katılan Öztürk, karantina günlerinden de bahsetti.

Beyazıt Öztürk, “En çok neyi özledin?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Annemi çok özledim. 16 Mart’tan bu yana evden çıkmıyorum. Arkadaşlarımla görüşmeyi, sohbet etmeyi de çok özledim”

Yeniçağ’da yer alan habere göre Öztürk, “Beyaz Show”un yeniden başlayacağı dedikodularına da açıklık getirdi:

“Teklifler var. 2 sene oldu, ben de çok özledim ve yeniden başlamak istiyorum. Ama henüz net bir durum yok.‘Beyaz Show’ seyircisiz olamaz. Program enerjisini seyirciden alıyor. Korona virüs döneminde de o kadar kalabalığı bir arada toplamak mümkün değil. O yüzden ileride duruma göre hareket edeceğim.”

Korona virüs önemleri kapsamında evlerimizde kaldığımız sürecin analizini yapan Beyazıt Öztürk, evlerde kapalı kaldığımız sürece hepimizin ortak düşüncelere sahip olduğunu belirtti.

Beyazıt Öztürk; “Bu süreçte kimine giydiği elbiseler, kimine harcadığı para fazla geldi, kimi kendi özüne döndü, değer yargıları değişti. Biz evlerimizde bunları yaşarken, kirlettiğimiz dünya da temizlenmeye başladı. Burdan şunu anladık. Yarın yokmuş gibi yaşamamalıyız.Tüm bunlardan ders çıkarmamız gerekiyor” dedi.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: