Beşiktaş’a devre arasında 2 transfer!

0

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, siyah-beyazlıların devre arasındaki transfer politikası hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı transfer hakkında konuştu. “Forvete alternatif düşünüyoruz, saklamaya gerek yok.” diyen Avcı, “Güven, geçen sene kulübün devamlı oyun sirkülasyonundan dolayı çıkmış bir oyuncu devre arasında. Potansiyeli var, yük fazla gelmiş olabilir. Bu deneyime sahip değil. Kenarda da, santrfor da, yardımcı forvet de kullanabiliyorsun. Geçen sene parçalı bulutlu oynamış bir Umut Nayir’dan bahsediyoruz. Gelişime açık, Galatasaray maçında bize büyük yardımı oldu. Bir tane oyuncu, Burak’ı da rahatlatabilir. Yerli mi, yabancı mı, bakacağız. Hangisi doğru olursa artık.” dedi.

“TRANSFER İÇİN AKLIMDAKİ RAKAM 2 AMA…”

İki transfer isteğinin olduğunun altını çizen deneyimli teknik adam, “Transfer için aklımdaki rakam 2 ama kulübün düşüncesi önemli. Bir santrfor, bir de kenar oyuncusu. Şu anda mevcut ve acil gözüken bu. Başka değerlendirmelerimiz de olacak, kazanarak devam etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: