Başkan Varol’dan Miraç Kandili Mesajı

0

Dünya Balkan Dernekleri Federasyonu (DÜNBALFED) Genel Başkanı Recep Varol Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, mübarek gecenin başta Ülkemize ve tüm İslam Âlemi’ne sağlık, mutluluk ve hoşgörü getirmesini diledi.

Miraç Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında, bu mübarek gecede semaya açılacak ellerin, yapılacak duaların Alemlerin Rabbi olan Allah’tan kabulünü dileyen Başkan Recep Varol şu ifadeleri kullandı: “İçinde büyük hikmetler barındıran, mucizelerle dolu Miraç Kandili’ne kavuşmuş olmanın huzurunu yaşıyoruz.

Mübarek üç ayların içinde yer alan Miraç Kandili’nin birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize güç katacağına, komşuluk ve akrabalık ilişkilerimizi pekiştireceğine inanıyorum. Bu mübarek zamanlardaki tek duamız ise, Müslüman kardeşlerimizin tamamına barış, huzur, sağlık ve mutluluk gelmesi, gözyaşlarının dinmesidir.

Dualarımızı birbirimizden eksik etmememiz temennisiyle, aziz milletimizin bu müstesna gecesini yürekten kutlar, başta Ülkemiz olmak üzere, Balkanlar’a ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini dilerim.” dedi.

Fotoğraf açıklaması yok.

 

About The Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: